Úvod > Představujeme > Bike pro znalce - Trek Remedy 7 29

Bike pro znalce - Trek Remedy 7 29

Jste znalec horské cyklistiky a hledáte nové výzvy? Našli jsme kolo právě pro vás. Trek Remedy 7 29. Bike, kde se skloubila lehkost ve stoupání spolu se skvělými schopnostmi ve sjezdu.


S kolem Trek Remedy si vychutnáte technickou jízdu v náročném terénu. Oceníte skvělou ovladatelnost s měnitelnou geometrií rámu. Naplno využijete celý zdvih zadní stavby (140 mm) díky tlumiči FOX s technologií DRCV. 29 palcová kola vám zajistí dostatečnou trakci a rychlost, doslova poletíte nad tratí.Je to bike pro vyzrálé borce, co chtějí zůstat v terénu nohama na zemi, ale zároveň chtějí přejet a pokořit každou překážku.Pořiďte si kolo Trek Remedy 7 nyní za akční cenu 46 990 Kč. Platí pouze do konce ledna 2015, nebo do vyprodání zásob. Kompletní specifikace kola Trek Remedy 7 zde.Změna geometrie rámu během několika vteřin


Díky systému měnitelné geometrie MONO LINK si upravíte geometrii svého kola Remedy jednoduše - doslova během několika vteřin. Změnu provedete otočením excentrického systému MONO LINK. Tím se změní úhel hlavové trubky o 1/2° a výška středové složení o 10 mm. Stačit vám k tomu bude jednoduché kapesní nářadí.


Volit můžete dva módy:  • Položenější hlava a nižší středové složení - více sjezdovější a stabilnější jízdní projev.

  • Postavenější hlava a vyšší středové složení - více živější a jezdivější projev.


MONO LINK
Detailně Rychlý Celorozsahový Vládce, to je FOX DRCV


O tlumení se stará dvoustupňové vzduchové pružení DRCV vyvinuté ve spolupráci s firmou FOX. První stupeň je stále aktivní, ale druhý se zapojí automaticky až při potřebě vyššího zdvihu. V okamžiku, kdy se tlumič vrací zpět, se automaticky druhá komora vypne. Nevyužíváte tak zbytečný zdvih ve chvílích, kdy to není potřeba. Díky tomu je tlumení citlivé na malých i velkých nerovnostech.


Výhody Tlumiče FOX DRCV (Dual Rate Control Valve)  • Vysoký rozsah zdvihu tlumiče.

  • Druhý stupeň se spouští automaticky.

  • Exklusivně pouze pro značku TREK.


Tlumič FOX DRCV
29 palcová kola Bontrager Duster prostě letí


Trek Remedy 7 je osazen 29 palcovými koly Bontrager Duster. Na větších kolech oceníte lepší trakci, v náročném terénu překonáte překážky stojící v cestě snadněji díky menšímu nájezdovému úhlu. A hlavně, kola o rozměru 29 palců mají neskutečnou setrvačnost = pojedete rychleji.


Bontrager Duster 29"Doživotní záruka do konce života


Registrací horského kola Trek Remedy 7 na stránce trek-bikes.cz/registrace-kola získáte doživotní záruku na rám – toto vám nenabídne nikdo jiný, než Trek. Ale pozor, platí pouze pro prvního majitele.Pořiďte si kolo Trek Remedy 7 nyní za akční cenu 46 990 Kč. Platí pouze do konce ledna 2015, nebo do vyprodání zásob. Kompletní specifikace kola Trek Remedy 7 zde.Fotogalerie© 2022 bikeplac s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

bikeandride.cz