Úvod > Značky

Značky

Vybrali jste si vysněné kolo, ale nelíbí se vám sedlo? Potřebujete lepší přehazovačku? Přijeďte si vybrat na prodejnu.

Blackburn / progresscycle.cz

Ušetřete na pokutách za nedostatečné osvětlení vašeho kola. Pro svou bezpečnost si pořiďte výkonná a lehká světla značky Blackburn. A nejen to, k dostání jsou i cyklocomputery, nářadí a také skladné pumpičky, vynikající nízkou hmotností a výkonem.

Bontrager / bontrager.com

Snižte váhu svého kola za pomoci komponentů s nízkou váhou a vysokou tuhostí. Dále také perfektně padnoucí oblečení a užitečné příslušenství.

Camelbak / progresscycle.cz

Pij nebo zemři! To je slogan autora revolučních batohů Camelbak s vakem na pití, které ani necítíte, že je máte na zádech. Propracované cyklistické batohy, které neprasknou, ani když vás přejede auto.

Gore / progresscycle.cz

Specialista na funkční oblečení již od roku 1969. Membrány GORE-TEX® a WINDSTOPPER® vás ochrání před nepřízní počasí a zároveň zůstanete v teple a suchu. Přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži.

Maxxis / bikecentrum.cz

Dopřejte vašemu kolu lehké a rychlé pláště s odolnými dušemi, které vás podrží i v náročných podmínkách.

Pro-T / transkol.cz

Chybí vám pumpička, nářadí či nějaký praktický doplněk na vaše kolo? Vybírejte ze sortimentu Pro-T. Nízká cena a vysoká kvalita zaručena.

Rock Shox / cyklozitny.cz

Shimano / paul-lange.cz

Netřeba představovat světoznámého výrobce komponentů na vaše kolo od základní řady až po tu nejvyšší.

Trek / trek-bikes.cz

Neustálá posedlost zdokonalovat svá kola. Nejenom to je americká firma Trek, patřící mezi největší výrobce kol na světě. Přijďte k nám, a ukojte i vy vaši bikovou posedlost.


© 2019 bikeplac s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

bikeandride.cz