Úvod > Značky

Značky

Vybrali jste si vysněné kolo, ale nelíbí se vám sedlo? Potřebujete lepší přehazovačku? Přijeďte si vybrat na prodejnu.

Blackburn / progresscycle.cz

Ušetřete na pokutách za nedostatečné osvětlení vašeho kola. Pro svou bezpečnost si pořiďte výkonná a lehká světla značky Blackburn. A nejen to, k dostání jsou i cyklocomputery, nářadí a také skladné pumpičky, vynikající nízkou hmotností a výkonem.

Bontrager / bontrager.com

Snižte váhu svého kola za pomoci komponentů s nízkou váhou a vysokou tuhostí. Dále také perfektně padnoucí oblečení a užitečné příslušenství.

Camelbak / progresscycle.cz

Pij nebo zemři! To je slogan autora revolučních batohů Camelbak s vakem na pití, které ani necítíte, že je máte na zádech. Propracované cyklistické batohy, které neprasknou, ani když vás přejede auto.

CrankBrothers / progresscycle.cz

Řešíte váhu svého kola? Pak vás zaujmou nejlehčí pedály na trhu od firmy CrankBrothers. Díky své konstrukci se nezanesou ani v tom nejhlubším blátě. Z jejich sortimentu vám dále nabídneme teleskopické sedlovky a tuhá, ale zároveň lehká kola s jedinečným designem.

Fi’zi:k / progresscycle.cz

Vybrat to správné sedlo bývá velký problém. Našli jsme řešení. Přijďte si k nám pro testovací sedlo italské firmy Fi’zi:k, aby vaše vyjížďky nebyly utrpením. Ušetříte tak spoustu bolesti a peněz.

Finish Line / progresscycle.cz

Vaše kolo bude vypadat a fungovat jako nové i s další značkou maziv a čističů. Přijďte si vybrat, rádi vám doporučíme ten nejvhodnější.

Gaerne / gaerne.com

Ať jste závodník nebo rekreační jezdec, dopřejte si maximálního pohodlí a přenosu síly se stylovými italskými tretrami.

Gore / progresscycle.cz

Specialista na funkční oblečení již od roku 1969. Membrány GORE-TEX® a WINDSTOPPER® vás ochrání před nepřízní počasí a zároveň zůstanete v teple a suchu. Přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži.

GT / bikecentrum.cz

5 z 5-ti jezdců z týmu GT bicycles opportunity doporučují kola americké značky GT. Jejich zkušenosti s těmito koly z mezinárodních i domácích závodů vám rádi předáme. Přijďte se zeptat. Prodlužte si záruku svého kola značky GT registrací na stránkách dovozce Bikecentrum.cz

Intense / intensecycles.com

Chcete si vybrat barvu svého nového rámu? Vyberte si v naší prodejně ze vzorníku ručně svařovaných rámů značky Intense, sídlící v americké Temecule v Californii. Velmi přísná kontrola kvality vám zaručí prvotřídní kvalitu každého rámu.

Manitou / progresscycle.cz

Maxxis / bikecentrum.cz

Dopřejte vašemu kolu lehké a rychlé pláště s odolnými dušemi, které vás podrží i v náročných podmínkách.

Motorex / bikecentrum.cz

Udržujte své kolo čisté a promazané mazivy kvalitní švýcarské značky Motorex.

Pro-T / transkol.cz

Chybí vám pumpička, nářadí či nějaký praktický doplněk na vaše kolo? Vybírejte ze sortimentu Pro-T. Nízká cena a vysoká kvalita zaručena.

Rock Shox / cyklozitny.cz

Shimano / paul-lange.cz

Netřeba představovat světoznámého výrobce komponentů na vaše kolo od základní řady až po tu nejvyšší.

Trek / trek-bikes.cz

Neustálá posedlost zdokonalovat svá kola. Nejenom to je americká firma Trek, patřící mezi největší výrobce kol na světě. Přijďte k nám, a ukojte i vy vaši bikovou posedlost.

Uvex / bikecentrum.cz

Myslete na bezpečnost nejenom vašich dětí. Přijďte si vyzkoušet, jak vám padnou kvalitní helmy a brýle německého výrobce Uvex.


© 2018 bikeplac s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

bikeandride.cz